Ztracena v moři - první část

6. srpna 2011 v 17:41 | Petr Peteresky Petrovitej |  Povídky
Byla jednou jedna holka, která se jmenovala Kristen a měla kluka, který se jmenoval Erik.
Jendoho krásného dne se sbalili a vyrazili na moře. Kristen? Zeptal se Erik. Kristen se na Erika podívala a řekla ano drahý ? Erik ji ukázal honící se mraky a myslel si, že nikam nepojedou, ale Kristen měla jiný názor. Tak jeli a na lodi a najednou z těch mraků se oběvil blesk a Kristen spadla do moře, ale přežila, jenže ji Erik neviděl. Erik skočil začal volat Krisen ! Kristen ! Kristen ! Jenže se Kristen neozívala, tak skočil za ní do moře. Jenže taky tam taky nenašel.


O několik hodin později.
Kristen vyplavala na nějakýn ostrov ani nevěděla jak se jmenuje. Viděla jen všude samý písek. Kristen si řekla sama pro sebe to je pláž,půjdu se porozhlídnout po okolí
a potom narazila na lidi a začala říkat. Ahoj já jsem Kristen nemáte tu náhodou vysílačku. Všichni naní hleděli jako na blbou a Jedn mldý kluk se zeptal co je to ta vysílačka ?
Kristen si myslela, že jsou to nějací lidi ze středověku, proto se zeptala. Máte tu apoň světelnou pistoli? Ten mldý kluk se zeptal. Co je to ta světelná pistole? Kristen si myslela, že se všichni zbláznili, že nevěděli ani co je to ta vysílačka, ani světelná pistole. Kristen zařvala neeeeeeee. Všichni si vyměnili svoje pohledy a potom tgen mladý kluk řek Ahoj já jsem Bobo a tohle je celá naše tlupa říkáme si Korditi a žijeme tu už přes pětsetpadesát let. Kristen se představila také a vysvětlila co je to ta vysílačka a světelná pistole. Bobo řekl aha tak to tu nemáme, žijeme tu podle naši tradice a né podle té vaši.
Mezitím
Erik doplul na břech a šel hned na pobřežní hlídku a vysvětlil jím co se stalo. Kapitán se na něj podíval a řekl no podle toho co nám tu vykládáte, tak vám věřím. Posádko běžte hledat tu Kristen tady máte fotku, aby jste viděli jak vypadá.Tak všichni se sebrali a odešli. Kapitán řekl Eriku vy buďte tady, dokud Kristen nenajdeme, paní recepční se o vás postará. Erik začal vyvádět ne já chci jet svámi, co když se nevrátíte ani vy? Kapitán se usmál a řekl takk se nevrátíme, ale nám můžete věřit. V tom si všiml, že na jednomm stole leží zbrań a raději nic neřekl, protože chtěl utýct a taky kristen najít. Kapitán řekl tak se tu mějte a odešel. Erik počkal pět minut a vystartoval po té pistoli jenže paní recpční tam byla rychleji a zbraň vzala před jeho očima. Erik se na ni uzce podíval a řekl víte co ? Váš kapitán je i váš muž že? Co kdyby se nevrátil a taky by se oběvil ten modrej blesk? Já chci jet sním a nebo když nedáte půjdu sám a ryskovat svůj vlastní život ! Paní Recepčníse na Erika smutně podívala a řekla říkejte mi Helen.
Jedeme tam spolu ji hledat i naši posádku. Tak vyrazíme, ale mám pár pravidel. Pravidlo první , kdyby se něco stalo tak se vrátím, pravidlo číslo dvě budete mě poslouchat na slovo, pravidlo číslo tři řídit loď b udu jenom já. Souhlasíte s prvidly? Erik se naní podíval jako na blbou, ale potom řekl ano souhlasím s pravidly tak jedeme.

Příští část bude otom jak Kristen našli, ale někdo jim na ostrově ukradl loď.
Druhá část výjde 13.8 2011
 


Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 6. srpna 2011 v 17:53 | Reagovat

Úžasná povídka=)

2 Miška* Miška* | E-mail | Web | 6. srpna 2011 v 17:59 | Reagovat

ďakujem ♥

3 vse-o-pejscich vse-o-pejscich | Web | 6. srpna 2011 v 19:09 | Reagovat

nádherná povídka možná stebe bude spisovatel :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama